Banco Casino Bratislava | Live Poker

Polish Poker Championship v júni 2021!
High Low JACKPOT – vyhrajte stovky eur každý deň!
RAKEBACK CARD v hodnote 20€ je späť!
Hrajte s Banco Kartou a získajte bonus až 10%!
Swedish Poker Masters 200,000€ GTD v jeseni 2021!
Happy Hour na výherných prístrojoch každý deň v Banco Casino!
Cash Game Race 10000€
Súťaže o voľné vstupy do turnajov!
Ubytovanie
  
Bootstrap Slider

Live Report - Polish Poker Cup 200,000€ GTD Day 2

Day 2 Polish Poker Cupu s prizepoolom 334,100€ sa presunul po urputnom boji na svoj finálový stôl. Chipleadrom sa stal Fedor Ivan a stacky ostatných postupujúcich sú pod príspevkom. Kto si nakoniec odnesie viac ako 50,000€ pre víťaza sa dozvieme už zajtra !  Ak máte v turnaji svojho favorita, zajtra od 13:30 pobeží aj Live Stream a od 18:00 CashGame night. Dúfam, že sa uvidíme !

 

Stacky postupujúcich z day 2:

Fedor Ivan 29000000
Šeffer Erik 22525000
Rymkiewicz Kamil 19525000
Kurdwanowska Agnieszka 18350000
Picek Juraj 17475000
Ilavský Martin 11425000
Ty Kaing 6750000
Morgiewicz Marcin 5175000
Čaládik Peter 2850000

Link na stream : 

Payout Day 2:

2,289€:
Palasz Krzystof Palasz
Stojka Mario
Kapsiki Michal Lukasz

1,873€:
Píš Ondrej
Kudrík Juraj
Vitámvás Radim

1,465€:
Pilarczyk Bartosz Zbigniew
Szczytkowski Bartolomiej
Kozlowski Krzystztof Andrzej


1,181€:
Remenár Igor
Grzegorz Suwinski
Fedyk Lukasz Jacek
Zalewski Tomasz Pawel
Tuszynski Mateusz Konrad
Zsolt Szabó
Vrbanik Dariusz Adrian
Tiba Roland
Fertala Tomasz


954€:
Bajda Martyna Anna
Vinar Roman
Cieslak Daniel Mateusz
Ochocki Igor Jaroslaw
Hamza Antal Tamás
Stević Zeljko
Aazan Jeraint James
Sandford Robert George
Bacso Ján

812€:
Takács Gejza
Bryla Sebastian Norvert
Dorr Werner
Sieracki Srkadiusz Stanislaw
Pagáč Peter
Sawicki Piotr
Blazek Robert Piotr
Wnuk Konrad Aleksander
Hrubý Martin

682€:
63. Ivanič Peter
Flešár Marián
Meszároš Imrich
Rejmer Dominik Konrad
Juszkiewicz Zbienek KOnrad
Stasiak Tomasz
Melichar Pavol
Kováčiny Juraj
Vágenfal Ľudovít
Zaczynski Tomasz Piotr
Petrík Dušan
Papáč Marcel
Roman Filip
Almási Atila
Košciecniak Jakub Adam
Mathea Piotr Tomasz
Wyrzykowski Mateusz Wojciech
Maczynski Jakub

597€:

81. Michael Altena
Michal Szymanski
PAVEL CHALUPKA
MARIÁN BATOVSKÝ
Erik Lovelock
Dawid Jedrzejcak
Karolina Zimna
Andrii Korol
MARTIN MARTINČEK
ROMAN PEKÁR
Viktor Dekány (HU)
PETER VYCHLOPEŇ
Damian Widz
Piotr Fopa
Dominik Leo
Gabriel Rymar
VLADO BEDNÁR
IGOR KUSNYIR

511€:
99. TOMÁŠ NAGY
Maciej Kala
Mustafa Tonguc
Pawel Ladniak
MIROSLAV JURIŠ
Maciej Ziolkowski
Peter Dorel
MARCEL NOVOROĽNÍK
ALEXANDER JAKAB
ŠTEFAN SCHWARTZ
Lukasz Szajnoga
Seweryn Rygielski
Maciej Kus
MIROSLAV KNAPEREK
Maciej Tracz
Piotr Szczurek
Michael Piwald
Linda Huber
20:16 Dušan Pet


455:
119. Bartosz Studnicki
JOZEF BUBO
LADISLAV RISZDORFER
Amir Jusufi
Albert Gola
Michal Nowak
Ludwik Mikulski
Isuf Hoxha (CZ)
Jakub Kalinowski
Omar Schuster
Goga Giorgadze
MIKULÁŠ HODOSI
Ersin Sancak
Emil Mucharski
David Obidzinski
RÓBERT BALUŠKA
Dawid Grodzki
RICHARD VLADÁR
DANIEL NOVÁK
ŠTEFAN GUTTEN

398€:

149. PAVOL ŽAK
Pawel Zukowski
Danijel Jovanovic
Marcin Jankowski
JÁN ŠOLTÉS
Darko Džido
Szymon Srukalski
MIROSLAV KOJNOK
Michal Stachowiak
Zsolt Vass (HUN)
Arkadiusz Krawczak
MIROSLAV MITKA
VLADIMÍR TAMAŠKOVIČ
Sczepan Vojtowicz
Martin Stojanov
MATÚŠ HRICOVÍNY
Przymyslaw Samborski
Iliya Savevski
DUŠAN HURTOŇ
ŠTEFAN BEDNÁR
Bartosz Storoz
Grzegorz Charciarek
ĽUBOŠ PINDIAK
MATÚŠ GABZDIL
Pawel Bury
Veronika Špilmanová (CZ)
Marek Czarnecki
Pawel Zajac
JAKUB NEUBAUER
Daniel Zelinski

341€|


179. Klaus Spitzer
STANISLAV VALACH
JOZEF GOCÁL
Nebojsa Ankucic
Damian Majchrowski
LUKÁŠ TÓTH
RÓBERT KACO
Piotr Pasiak
Krszysztof Salamonski
Radoslaw Machalski
VLADIMÍR FABOK
LUCIÁN DANIŠ
LADISLAV ZUBAJ
Pawel Kreft
Karol Kozak
Wojciech Bogdanski
Jitka Seidler
Andrzej Dudek
Arturjerzy Rwiatowski
TOMÁŠ BOTLÓ
ZSOLT SZABÓ
Piotr Monka
PAVOL NAGY
Arkadiusz Goluch
Rafal Wolkowicz
Mathias Flasch
Marcin Szczur
Philipp Gotschy
Jaroslav Žak


256€
259. Lukasz Jaworski
Bogdan Wlodarczyk
Volodymyr Kotlyk
Sergej Prior
Lukasz Smolka
Daniel Kozien
Jacek Goraj
IGOR MARTOŇ
Tomasz Gektas
Rafal Frank
Alessio Falconi
MARTIN KRADLÁK
BRANISLAV DUDOK
Dariusz Olow
Adam Malinowski
Adam Miliczek
ADRIÁN HOLÓSY
Mateusz Powierza
IVAN BARCZI
Jakub Bieda
MILAN LUKÁČ
ĽUBOŠ ANTALÍK
ROMAN LAKATOŠ
Adrian Kaminski
Christopher Chantzis
MARTIN BUZOGAŇ
Andrii Nikeiev
Ondřej Svoboda (CZ)
ANTON LICHVÁR
MARIÁN ROZBORA
Krisztián Kovácz (HUN)
Marcin Sederowski
Mondher Bannani
IGOR HUDÁČEK
VLADO MINARÍK
Maciej Mrozek
Marek Zimny
Mateusz Stanielewicz
Vivien Nagy (HUN)
Lajos Mátyási (HUN)

284€:
219. Marcin Stebakow
Vladimir Borisov
Ali Eghbalzad
ANDREJ PIRNÍK
DUŠAN TEPLÁRSKY
Igor Naraczyk
Stanislaw Biela
Christian Grob
JOZEF BARTÁLOŠ
FILIP ŠPACÍR
Mateusz Losiak
NIKOLAS STOJKA
Jan Hoskovec (CZ)
PAVEL OLŠIAK
Jaroslav Los
JÁN BARTKO
MARTIN RUS
Richard Haug
Dawid Duda
Wojciech Murkowski
FRANTIŠEK UKROP
MIROSLAV MILAN
Gyorgi Pletser (HUN)
TOMÁŠ STRAKA
Jakub Wroblewski
Alain Saka
RICHARD PETROVIČ
Ryan O´Sullivan
Marko Grujic
STANISLAV GROCHÁL
Konstantinous Michalis
David Novosad (CZE)
Artur Grodek
Tamás Grábics (HUN)
Arsen Karapetyan
Martin Hodáň (CZE)
JARO HOLUB 
Radu Gherle Gabriel
MICHAL VARGA
Dharm Tanna

00:35 Ideme spať ! 

2,055,000 poľského shorta sa ocitlo za čiarou s Kx Qx proti bigstackovi s Ax Jx. Board 9x 9x 7x 6x 4x ukončil day 2 Polish Poker Cup a my sme spoznali finálovú deviatku.

00:28 Sme hand for hand

Erik Šeffer si našiel esá a proti Ax Kx súpera bol jasne popredu. Po blank boarde udržal a svojich 11,500,000 zdoublil, shortovi zostal asi milión a na vedľajšom stole vypadol jeden zo zahraničných hráčov. Hľadáme tak hráča ktorý vypadne na desiatom mieste.

 

Level 32: 200,000 - 400,000 / 400,000, avg. 12,149,000, ent.: 11/3,341

 

00:20 Mínus jeden

Preflop konfrontácia s Ax Kx proti Kx Qx dopadla pre lepšiu kombináciu tak, ako by mala a po boarde 5x 8x Tx Ax Qx prichádzame o ďalšieho z poľských hráčov.

 

00:15 Tentokrát vyraďuje Študent

S Ax Jx točil proti desiatkám súpera. Board mu priniesol aj eso a aj jacka a tak pokračujeme v trinástich.

 

00:05 Picek znova vyraďuje

Juro si na bb našiel deviatky a jeho súper zo sb poslal s Kx Tx za asi 4,000,000. Po blank boarde slovenský zástupca zbiera súperové koliečka. 

 

23:55 Payjump na 1,181€ : 

  • Remenár Igor
  • Grzegorz Suwinski
  • Fedyk Lukasz Jacek
  • Zalewski Tomasz Pawel
  • Tuszynski Mateusz Konrad
  • Zsolt Szabó
  • Vrbanik Dariusz Adrian
  • Tiba Roland
  • Fertala Tomasz

23:50 Ideme na posledné dva stoly

Postaral sa o to Juraj Picek keď poľský hráč poslal all in z buttonu za 1,700,000 s Js 5s. Picek našiel Kh Th a po boarde 8x 6x 7x 3x 9x si tak pripisuje ďalší skalp.

 

23:43 Študent posiela

Svojich asi 10 bb poslal Martin za čiaru, avšak bez odpovede a bez double upu.

 

Level 31: 150,000 - 300,000 / 300,000, avg. 7,033,684, ent.: 19/3,341

 

23:29 Zsolt Szabó končí

Svoj short poslal za čiaru s Kx Jx a poľský hráč našiel Ax Ax. Runout 3x Ax 9x Jx 4x posiela Zsolta na kasu.

 

23:15 Igor Remenár po nepríjemnom flipe končí

Igor si našiel Ax Kx a otvoril, poliak poslal s Qx Qx za asi 10bbb a chipleader stola dorovnal so sedmičkami. Po Q high boarde tak short tripluje a zvyšok Igorovho stacku berie chipleader.

 

Level 30: 125,000 - 250,000 / 250,000, avg. 5,140,000, ent.: 26/3,341

 

Break 15 minút

 

22:50 954€ patrí sem : 

  • Bajda Martyna Anna
  • Vinar Roman
  • Cieslak Daniel Mateusz
  • Ochocki Igor Jaroslaw
  • Hamza Antal Tamás
  • Stević Zeljko
  • Aazan Jeraint James
  • Sandford Robert George
  • Bacso Ján

22:45 Slovak Series of Poker už v Septembri ! 

22:35 Picek vyraďuje

Juro Picek sa dostal do prelfop all inu s Ax Kx proti Ax Tx poľského hráča. Board Ax Qx 9x Kx 7x rozhodol o tom, že súpera ktorý držal asi 1,500,000 už v turnaji neuvidíme.

 

22:20 Juro Picek reshipuje

Poliak si otvoril na 410,000 a Juro za ním reshipuje asi 10bb. Po krátkej chvíli jeho súper zahadzuje, pre Piceka je však dôležité, že to prežil.

 

Level 29: 100,000 - 200,000 / 200,000, avg. 4,949,629, ent.: 28/3,341

 

Fotogaléria

22:15 Royal

Na flope As Th Qh betol Igor Remenár 300,000 a jeho súper svojich 660 samozrejme s Kh Jh poslal. Turn Tx neriešil nič, river Ah priniesol Igorovi full.... A jeho súperovi royal flush ! 

 

22:10 812 Korún európskych si odniesli 

  • Takács Gejza
  • Bryla Sebastian Norvert
  • Dorr Werner
  • Sieracki Srkadiusz Stanislaw
  • Pagáč Peter
  • Sawicki Piotr
  • Blazek Robert Piotr
  • Wnuk Konrad Aleksander
  • Hrubý Martin

22:05 George padá na ultrashort

George sa dostal do all inu na turne Ah Th 7h Kc s flopnutou flush proti setu desiatok rakúskeho hráča. River nekompromisné eso board spárovalo a Georgovi zostávajú tak 3bbb. Niekoľko hier na to George vypadol a my sa spájame na posledné tri stoly.

 

21:54 Stević prehráva dôležitý flip a končí

Stević poslal svojich 800,000 s deviatkami a poliak na bb dorovnával s Ax Qx. Po boarde Qx Jx 5x 5x 2x Stević putuje na kasu.

 

21:44 Začíname double seat openom

Poľská zrážka v podaní Ax Ax, Ax 5x a Tx Tx posiela od stola naraz dvoch hráčov.

 

Level 28: 80,000 - 160,000 / 160,000, avg. 4,049,000, ent.:33/3,341

 

21:30 Slovak Series of Poker už v Septembri ! 

21:24 Smutný koniec Martina Hrubého

Martin si našiel esá a dostal svoj short do hry proti rakúšanovi na megashorte s 8x 8x a poliakovi ktorý oboch pokrýval s 9x 9x. Runout Qx 7x Kx Kx 9x posiela zdrveného Martina od stola a my sa presúvame na posledné štyri stoly.

 

21:10 Šeffer hrobárovi z lopaty a suckout ako sa patrí

Erik si limpol z buttonu, sb raisol na 580,000 a bb reshipol asi 1,500,000 s Qh Qx. Šeffer zahadzoval Ax Qx, sb snapcalloval s Kx Kx . Runout 6h 3h 2s 2h 5h nás oberá o poľského hráča.

 

21:01 Ešte pred pauzou si hráči rozdelili aj odmeny za 682€:

  • 63. Ivanič Peter
  • Flešár Marián
  • Meszároš Imrich
  • Rejmer Dominik Konrad
  • Juszkiewicz Zbienek KOnrad
  • Stasiak Tomasz
  • Melichar Pavol
  • Kováčiny Juraj
  • Vágenfal Ľudovít
  • Zaczynski Tomasz Piotr
  • Petrík Dušan
  • Papáč Marcel
  • Roman Filip
  • Almási Atila
  • Košciecniak Jakub Adam
  • Mathea Piotr Tomasz
  • Wyrzykowski Mateusz Wojciech
  • Maczynski Jakub

Level 27: 60,000 - 120,000 / 120,000, avg. 3,259,000, ent.: 41/3,341

Break 15 minút

20:40 597€ si rozdelili:

  • 81. Michael Altena
  • Michal Szymanski
  • PAVEL CHALUPKA
  • MARIÁN BATOVSKÝ
  • Erik Lovelock
  • Dawid Jedrzejcak
  • Karolina Zimna
  • Andrii Korol
  • MARTIN MARTINČEK
  • ROMAN PEKÁR
  • Viktor Dekány (HU)
  • PETER VYCHLOPEŇ
  • Damian Widz
  • Piotr Fopa
  • Dominik Leo
  • Gabriel Rymar
  • VLADO BEDNÁR
  • IGOR KUSNYIR

20:35 511€ si zobrali :

  • 99. TOMÁŠ NAGY
  • Maciej Kala
  • Mustafa Tonguc
  • Pawel Ladniak
  • MIROSLAV JURIŠ
  • Maciej Ziolkowski
  • Peter Dorel
  • MARCEL NOVOROĽNÍK
  • ALEXANDER JAKAB
  • ŠTEFAN SCHWARTZ
  • Lukasz Szajnoga
  • Seweryn Rygielski
  • Maciej Kus
  • MIROSLAV KNAPEREK
  • Maciej Tracz
  • Piotr Szczurek
  • Michael Piwald
  • Linda Huber

20:16 Dušan Petrík končí

Dušan odchádzal z pokerroomu celkom sklamane. Jeho súper si otvoril na 250,000 a Dušan 3-betol na 600,000. Bol však vystavený all inu a tak svojich 1,700,000 dorovnal s Qx Qx. Poliak mu však otočil esá a po nepríjemnom runoute Kx Tx Qx Jx 4x Dušan odchádza.

Level 26: 5,000 - 10,000 / 10,000, avg. 2,521509,ent.: 52/3,341

 

Fotogaléria

19:55 Končí už aj Palo Melichar

Našiel 5x 5x a jeho posledných 8 bb putovalo za čiaru. Poľský súper si našiel Qx Qx a Melichar bojoval nerovný boj. Na boarde obaja hitli svoj set a Melichar končí.

 

19:50 455€ putovalo do týchto rúk

  • 119. Bartosz Studnicki
  • JOZEF BUBO
  • LADISLAV RISZDORFER
  • Amir Jusufi
  • Albert Gola
  • Michal Nowak
  • Ludwik Mikulski
  • Isuf Hoxha (CZ)
  • Jakub Kalinowski
  • Omar Schuster
  • Goga Giorgadze
  • MIKULÁŠ HODOSI
  • Ersin Sancak
  • Emil Mucharski
  • David Obidzinski
  • RÓBERT BALUŠKA
  • Dawid Grodzki
  • RICHARD VLADÁR
  • DANIEL NOVÁK
  • ŠTEFAN GUTTEN

19:35 Banco Casino Masters s garanciou 100,000€ už na konci augusta

Dvadsiate štvrté vydanie Banco Casino Masters sa uskutoční od 26.8 do 31.8 a pri buy ine 170€ ponesie tradičnú garanciu 100,000€

19:15 Prichádzame o ďalšieho slovenského hráča v tomto poli

Poliak z Ep otvoril na 120,000 z Ep a Kizzik z buttonu dorovnal. Flop Jx Tx Tx ocenil Kizzik c-betom za 400,000 a snapoval aj all in efektívne 850,000 s Qx Qx. Poľský súper však držak Kx Kx a po turne 8x a rivri 7x o Kizzika prichádzame.

 

Level 24: 30,000 - 60,000 / 60,000, avg. 1,758,421,ent.: 76/3,341

 

Break 15 minút

 

18:50 Vypadávajúci za 398€:

  • 149. PAVOL ŽAK
  • Pawel Zukowski
  • Danijel Jovanovic
  • Marcin Jankowski
  • JÁN ŠOLTÉS
  • Darko Džido
  • Szymon Srukalski
  • MIROSLAV KOJNOK
  • Michal Stachowiak
  • Zsolt Vass (HUN)
  • Arkadiusz Krawczak
  • MIROSLAV MITKA
  • VLADIMÍR TAMAŠKOVIČ
  • Sczepan Vojtowicz
  • Martin Stojanov
  • MATÚŠ HRICOVÍNY
  • Przymyslaw Samborski
  • Iliya Savevski
  • DUŠAN HURTOŇ
  • ŠTEFAN BEDNÁR
  • Bartosz Storoz
  • Grzegorz Charciarek
  • ĽUBOŠ PINDIAK
  • MATÚŠ GABZDIL
  • Pawel Bury
  • Veronika Špilmanová (CZ)
  • Marek Czarnecki
  • Pawel Zajac
  • JAKUB NEUBAUER
  • Daniel Zelinski

18:45 Po 341€ si odnášajú

  • 179. Klaus Spitzer
  • STANISLAV VALACH
  • JOZEF GOCÁL
  • Nebojsa Ankucic
  • Damian Majchrowski
  • LUKÁŠ TÓTH
  • RÓBERT KACO
  • Piotr Pasiak
  • Krszysztof Salamonski
  • Radoslaw Machalski
  • VLADIMÍR FABOK
  • LUCIÁN DANIŠ
  • LADISLAV ZUBAJ
  • Pawel Kreft
  • Karol Kozak
  • Wojciech Bogdanski
  • Jitka Seidler
  • Andrzej Dudek
  • Arturjerzy Rwiatowski
  • TOMÁŠ BOTLÓ
  • ZSOLT SZABÓ
  • Piotr Monka
  • PAVOL NAGY
  • Arkadiusz Goluch
  • Rafal Wolkowicz
  • Mathias Flasch
  • Marcin Szczur
  • Philipp Gotschy
  • Jaroslav Žak

18:35 Lúči sa aj Miro Knaperek

Open na 135,000 z Mp, call z Co a Knaperek 3-betuje na 500,000 z bb. Pôvodný agresor poslal, hráč v strede zahodil a Knaperek okamžite zvyšných asi 700,000 dorovnal s Qx Qx. Jeho protihráč ukázal Kx Kx a po boarde 3x 4x 9x 6x 6x Miro v turnaji končí.

 

Level 23: 25,000 - 50,000 / 50,000, avg. 1,272,761, ent.: 105/3,341

 

Máte chuť na ďalšiu z veľkých jednodňoviek?

Aj na tento problém máme v Banco Casino Bratislava riešenie. Už 22.08 sa uskutoční jednodňový turnaj s garanciou 50,000€ a buy-inom iba 100€ ! 

18:07 Chalúpka vyraďuje

Po boarde Ax Tx 6x Jx Kx v showdowne ukazuje Palo Ax 4x a poľský short Tx 9x. Prichádzame tak o hráča.

 

18:01 A je po Bubovi

Bubovi sa v day 2 nedarilo a postupne o svoj chiplead prišiel po niekoľkých veľkých hrách v tej poslednej na J high turne do neho poľský hráč bluffoval s Kx 9x a Bubo sa rozhodol zaplatiť. Nekompromisný river Kx šak Buba posiela na kasu.

 

17:40 Pekný pot pre Flešára 

V pote bolo asi 900,000 keď hráč na Co checkuje na turne Ac 7c Js 3s. Flešár tiež volí check. River Qs Co checkuje a Flešár premýšľa niekoľko sekúnd. Nakoniec svoje Ax 9x odcheckuje a zmocňuje sa potu.

 

Level 22: 20,000 - 40,000 / 40,000, avg. 989,925, ent.: 135/3,341

Fotogaléria

17:30 Banco Casino Masters s garanciou 100,000€ už na konci augusta

Dvadsiate štvrté vydanie Banco Casino Masters sa uskutoční od 26.8 do 31.8 a pri buy ine 170€ ponesie tradičnú garanciu 100,000€

17:15 Dlhý tank

Pred jedným z poľských hráčov bol 3-bet v hodnote 225,000 a jeho súper posielal asi 800,000. Sb dlho dlho premýšľal a po zavolaní time si vzal ešte zopár sekúnd. Nakoniec zahodil face up deviatky. Jeho súper mu ukázal na oplátku Qx Qx a ide sa ďalej

 

17:05 Po 256 si odniesli :

  • 259. Lukasz Jaworski
  • Bogdan Wlodarczyk
  • Volodymyr Kotlyk
  • Sergej Prior
  • Lukasz Smolka
  • Daniel Kozien
  • Jacek Goraj
  • IGOR MARTOŇ
  • Tomasz Gektas
  • Rafal Frank
  • Alessio Falconi
  • MARTIN KRADLÁK
  • BRANISLAV DUDOK
  • Dariusz Olow
  • Adam Malinowski
  • Adam Miliczek
  • ADRIÁN HOLÓSY
  • Mateusz Powierza
  • IVAN BARCZI
  • Jakub Bieda
  • MILAN LUKÁČ
  • ĽUBOŠ ANTALÍK
  • ROMAN LAKATOŠ
  • Adrian Kaminski
  • Christopher Chantzis
  • MARTIN BUZOGAŇ
  • Andrii Nikeiev
  • Ondřej Svoboda (CZ)
  • ANTON LICHVÁR
  • MARIÁN ROZBORA
  • Krisztián Kovácz (HUN)
  • Marcin Sederowski
  • Mondher Bannani
  • IGOR HUDÁČEK
  • VLADO MINARÍK
  • Maciej Mrozek
  • Marek Zimny
  • Mateusz Stanielewicz
  • Vivien Nagy (HUN)
  • Lajos Mátyási (HUN)

 

A po 284€

  • 219. Marcin Stebakow
  • Vladimir Borisov
  • Ali Eghbalzad
  • ANDREJ PIRNÍK
  • DUŠAN TEPLÁRSKY
  • Igor Naraczyk
  • Stanislaw Biela
  • Christian Grob
  • JOZEF BARTÁLOŠ
  • FILIP ŠPACÍR
  • Mateusz Losiak
  • NIKOLAS STOJKA
  • Jan Hoskovec (CZ)
  • PAVEL OLŠIAK
  • Jaroslav Los
  • JÁN BARTKO
  • MARTIN RUS
  • Richard Haug
  • Dawid Duda
  • Wojciech Murkowski
  • FRANTIŠEK UKROP
  • MIROSLAV MILAN
  • Gyorgi Pletser (HUN)
  • TOMÁŠ STRAKA
  • Jakub Wroblewski
  • Alain Saka
  • RICHARD PETROVIČ
  • Ryan O´Sullivan
  • Marko Grujic
  • STANISLAV GROCHÁL
  • Konstantinous Michalis
  • David Novosad (CZE)
  • Artur Grodek
  • Tamás Grábics (HUN)
  • Arsen Karapetyan
  • Martin Hodáň (CZE)
  • JARO HOLUB 
  • Radu Gherle Gabriel
  • MICHAL VARGA
  • Dharm Tanna

Level 21: 15,000 - 30,000 / 30,000, avg. 840,503, ent.: 159/3,341

 

Break 35 minút

 

16:15 S turnajom sa musel rozlúčiť aj Nebo Ankucic

Presnú hru nepoznám, ale vraj prehral flip. Tak dík ! 

 

Hráči cash game majú jednu akciu za druhou, a ďalšou je ubytovanie zadarmo! Stačí sa nahlásiť, odohrať aspoň šesť hodín cash game a BANCO CASINO za Vás zaplatí ubytovanie v partnerských hoteloch. Banco Casino odmeňuje za čas strávený hraním cash game.

15:59 Stano Grochál končí v nepríjemnom setupe

Poslal 111,000 s deviatkami, Miro Juriš raisol na 205,000 s Qx Qx a poliak za ním poslal 360,000. Samozrejme si našiel esá. Flop priniesol pre esá ešte aj flushdraw a river pre istotu eso, aby náhodou chalani nemali moc šancu vyhrať. 

 

Fotogaléria

Level 20: 12,000 - 24,000 / 24,000, avg. 671,557, ent.: 199/3,341

 

15:50 Nemôžem

Komentár Mira Juriša potom, čo si limpol zo sb a jeho poľský súper poslal all in asi 400,000. Miro ešte chvíľku hútal ale nakoniec nemohol a zahodil.

 

15:40 Jakabovi C-bet stačí

Alexander otvoril na 52,000 a poľský hráč z bb sa pridal do hry. FLop 7h Jh 4s moc akčne nevyzeral a po c-bete za 100,000 od Jakaba sa jeho súper pustil. Alexander po hre ukazuje Js.

 

15:30 Prvé dva payjumpy

213€ si odniesli: 

  • 331. Janusz Hrenczarek
  • Palina Mankevich
  • Dariusz Pisula
  • ANDREJ HORVÁTH
  • David Gheorghe
  • Adrian Oleskiewicz
  • Krystian Komar
  • RÓBERT KURUCZ
  • Istvan Nemeth (HU)
  • Ross Gaff
  • Jovan Ilievski
  • DALIBOR NOVOTNÝ
  • Aleksander Czaporowski
  • Mateusz Robinski
  • Robert Tomaszewski
  • Miroslav Heliš (CZ)
  • Michal Micula
  • Mateusz Kordek
  • Jakub Gordon
  • Mario Tamás Kármán (HU)
  • Maciej Cisinski
  • Katarzyna Malinowska
  • Vlastimil Bárta
  • VLADO VALENT
  • Lukasz Adamczewski
  • Lukasz Panasko
  • Tomasz Cieslak
  • Robert Bogucki
  • Lukasz Glomski
  • Petra Stich
  • Piotr Kudlik
  • Lucyna Herbasz
  • JOZEF VLADÁR

227€ si odniesli :

  • 299.Maciej Chodkowski
  • JÁN ŽATKO
  • Kayetan Orecki
  • Bartosz Oldakowski
  • Arkadiusz Sodkiewicz
  • Mateusz Tkaczyk
  • Sebastian Yarek
  • ĽUBOR PRIESOL
  • ERIK PACZELT
  • Sebastian Muzial
  • Dieter Leiner
  • JURAJ HARA
  • Harald Redl
  • TEODOR POPOVIČ
  • Ernst Strau
  • Jakub Kaczorowski
  • Jacek Piontke
  • RODERIK ÁDÁM
  • JAROSLAV BÓNA
  • IGOR PANÁK
  • Adam Watkins
  • KAMIL UHRÍK
  • Krzysztof Majcher
  • Yasmine Shuster
  • Krzysztof Latusek
  • MIROSLAV KURUC
  • Dzianis Dubina
  • MIROSLAV VARGA
  • Adem San
  • Daniel Miechowka
  • Mateusz Gut
  • LUKÁŠ HOREČNÝ
  • Mateusz Ciolak
  • MARTINA LIŠKOVÁ
  • Vincenzo Gimigliani
  • Kamil Lesniak
  • Christos Tsoukas
  • Marek Burzynski
  • Pawel Sawicki
  • Jiří Noga (CZ)

Fotogaléria

15:25 Ani Chalupka neubránil

Poľský hráč si otvoril z Ep na 45,000 a Palo dorovnal z bb. Flop Qs 6s Qd obaja checkli. Turn 2h ocenil poliak na 45,000 a Palo zahodil.

 

Level 19: 10,000 - 20,000 / 20,000, avg. 547,777, ent.: 244/3,341

Vyhľadávate cash game akciu? Tak v Banco Casino Bratislava sa mesiac čo mesiac bojuje o 10,000€a to len za hranie obľúbeného cash game. Stačí „nazbierať“ viac ako 20 hodín a podiel z 10,000€ nikoho neminie. O tom koľko kto dostane, záleží na jednotlivcovi a platí pravidlo – čím viac hodín, tým viac peňazí!  V Banco Casino Bratislava Bad Beat Jackpot presahuje hranicu 45,000 eur, pričom stačí mať maličké „šťastie v nešťastí“ a tisíce eur sú Vaše.

14:50 Flešár berie bez showdownu

Na turne 5s 4h Qc 4d betuje Marián 175,000 do potu asi 300,000. Jeho súper mlčky zahadzuje.

 

Level 18: 8,000 - 16,000 / 16,000, avg. 460,827, ent.: 290/3,341

 

14:37 Šampión v hre

Matúš Gabzdil sedel na bigblinde a jeden z jeho súperov otvoril na 25,000. Matúš dorovnal, ale flop Kd 4d Kh nebol pre neho zaujimavý a po stávke 15,000 od súpera zahodil.

 

14:35 Finálový stôl Highrolleru dopadol takto :

  1. Varga Peter - 10,445€
  2. Gotschy Philipp - 6,494€
  3. Bartoš Martin - 5,217€
  4. Daniel Sergej - 4,046€
  5. Beuter Patrick - 3,194€
  6. Grábics Tamás - 2,555€
  7. Remigiusz Mateusz - 1,916€
  8. Nemes László - 1,490€
  9. Gruszczynski Jedrzej Majcian - 1,171€

14:30 Dianie v Banco Casino Bratislava môžete sledovať aj na následujúcich linkoch:

Banco Casino Instagram: instagram.com/bancocasinoBA/

Facebookový profil Banco Casino: facebook.com/bancocasinobratislava

Web stránka: http://www.bancocasino.sk/web/

Youtube kanál Banco Casino:
https://www.youtube.com/bancocasinobratislava

14:25 Za sebou už to má aj Stefano

Stefano pri odchode z pokerroomu svoju hru prezradiť nechcel, iba skonštatoval, že bol na ultrashorte.

 

14:16 Dlho to netrvalo

Esá v tomto turnaji moc dlhú životnosť nemajú. Dôkazom toho je aj preflop all in za asi 250,000 keď Lajos Mátyasi držal desiatky proti esám súpera. Po boarde 8x Kx 8x Tx 4x tak vyraďuje hráča. 

 

13:56 Začíname

Konečne sa všetkým podarilo zaujať svoje miesta a rozbaliť si bagy. O malú chvíľu začíname.

 

Level 17: 6,000 - 12,000 / 12,000, avg. 402,530, ent.: 332/ 3,341

13:36 Výplatná štruktúra vyzerá takto :

1.miesto            50,117 €
2.miesto            27,125 €
3.miesto            19,101 €
4.miesto            13,702 €
5.miesto              9,939 €
6.miesto               6,956 €
7.miesto               5,251 €
8.miesto               3,972 €
9.miesto               2,836 €
10-12.miesto        2,289 €
13-15.miesto        1,863 €
16-18.miesto        1,465 €
19-27.miesto        1,181 €
28-36.miesto            954 €
37-45.miesto            812 €
46-63.miesto            682 €
64-81.miesto            597 €
82-99.miesto            511 €
100-119.miesto        455 €
120-149.miesto        398 €
150-179.miesto        341 €
180-219.miesto        284 €
220-259.miesto        256 €
260-299.miesto        227 €
300-333.miesto        213 €
334-335.miesto        100 €
 

12:30 Day 2 začne o 13:00 !

Fantastických 3,341 entries znamená gigantický  prizepool v hodnote 334,100€. Za stovku? O toľko? Pekne! Boje o miestenku na finálový stôl začnú už o pol hodinku.

 

Stacky postupujúcich flight 1F:

Dovanovic Danijel    1125000
Bednár Vladimír    916000
Reimer Dominik    909000
Kapski Michal    779000
Takacz Gejza    779000
Wojtowicz Szczepan    771000
Kaco Robert    724000
Novosad David    713000
Cieslak Daniel    687000
Kurowanowska Agnieszka    592000
Widz Damian    556000
Mucharski Emil    501000
Murkowski Wojciech    466000
Kováčiny Juraj    453000
Danis Lucian    417000
Bogdanski Maciej    406000
Rus Martin    350000
Kreft Bartosz    343000
Tomaszewski Robert    330000
Saka Alain    326000
Ankucic Nebojsa    319000
Kozlowski Krzysztof    302000
Festala Tomasz    292000
Karman Mario    288000
Svoboda Ondrej    276000
Kurucz Robert    268000
Mrozek Maciej     259000
Bajela Martyna     225000
Barta Vlastimil    224000
Malinowski Adam    210000
Tanna Dharm    204000
Savicki Pawel    197000
Oleskiewicz Adrian    179000
Odakowski Bartosz    141000
Losiak Mateusz    133000
Žatko Ján    90000
Panasko Lukasz    85000
Hara Juraj    85000
Grodzki Dawid    71000
Chodkowski Maciej    57000

 

Stacky postupujúcich flight 1E:

Hazan Jeraint    1688000
Ilavský Martin    1426000
Stojka Mário    1388000
Špacír Filip    1304000
Andrii Korol    1127000
Flasch Mathias    1033000
Blažek Robert    852000
Maczynski Jakub    777000
Szajnoga Lukasz    705000
Charciarek Grzegorz Jan    691000
Vítamvás Radim    649000
Olšiak Pavel    640000
Pasiak Piotr    617000
Petrík Dušan    586000
Nagy Tomáš    547000
Juriš Jaroslav    533000
Mathea Piotr Tomasz    528000
Noga Jiří    498000
Goluch Arkadiusz    481000
San Adem    465000
Stanislav Andrzej    465000
Ciolak Mateusz Adam    459000
Fedyk Lukasz Jacek    458000
Úkrop František    442000
Studnicki Bartosz    390000
Nowak Michal    389000
Zaczynski Tomas Piotr    384000
Schuster Jasmine    359000
Jarek Sebastian    354000
Jakub Alexander    327000
Savevski Ilija    325000
Pilarczyk Bartosz Zbigniew    320000
Batowsky Marian    312000
Uhrík Kamil    303000
Antalik Lubos    296000
Roy Adam    292000
Lichvar Anton    288000
Kos Maciej Mariusz    283000
David Gheorghe Adrian    279000
Wlodarczyk Bogdan    275000
Kwiatkowski Artur    273000
Goraj Sacek Mateusz    269000
Ilievski Jovan    263000
Szukalski Szymon    255000
Kozien Daniel Dominik    250000
Gutten Stefan    248000
Karapetyan Arsen    246000
Rygielski Severyn Marek    237000
Gimiclano Vincenzo    236000
Kudlik Piotr    234000
Szczurek Piotr    232000
Glomski Lukasz    230000
Borisov Vladimír    222000
Milan Miroslav    211000
Vankowski Marcin    211000
Senderowski Marcin    206000
Michalski Radoslaw     193000
Rymkiewicz Kamil    192000
Frank Rafal Jan    190000
Kordek Mateusz Przemyslaw    183000
Stebakov Marcin Lukasz    179000
Czewski Adam    170000
Pletser Gyorgy    168000
Bogucki Robert Szymon    160000
Grodek Artur    158000
Duda Dawid Mateusz    144000
Seidler Jitka    140000
Dubina Dzianis    129000
Popovič Teodor    126000
Bartáloš Jozef    114000
Gordon Jakub    104000
Konstantinov Michalis    86000
Moňka Wojciech    83000
Pisula Dariusz Marcin    78000
Komar Krystian    70000
Mankevich Palina    50000

Stacky postupujúcich flight 1D:

Gotschy Philipp    944000
Jaworski Lukasz    782000
Stachowiak Michal    772000
Pindiak Ľuboš    715000
Wnuk Konrad Aleksander    697000
Cjarnecki Marek Mariusz    597000
Szczytkowski Bartolomej    579000
Kalinowski Jakub    567000
Jakub Adam    451000
Werner Eike    431000
Sieracki Arkadius    410000
Vass Zsolt    343000
Obidzinski Dawid    336000
Zubaj Ladislav    321000
Sektas Tomasz Maciej    294000
Storoz Bartosz    278000
Kradlák Martin    270000
Kaing Ty    258000
Latusek Krzysztof Dawid    253000
Vinar Roman    239000
Lakatoš Roman    234000
Kaminski Adrian    228000
Olow Dariusz    218000
Bryla Sebastian Norbert    156000
Hodáň Martin    117000
Narajczyk Igor    50000
Németh István    15000

Stacky postupujúcich flight 1C:

Ľubo Bubo    1822000
Šoltés Ján    1492000
Čaládik Peter    1372000
Urbaník Darius    1269000
Jedrjejczak David    802000
Palasz Krysztof    786000
Alténia Michael    782000
Bieda Jakub    774000
Mikolski Ludwik    772000
Ivanic Peter    770000
Remenár Igor    756000
Kojnok Miroslav    720000
Zajac Pawel    700000
Hoskovec Ján    655000
Rozbora Marian    619000
Zimna Karolina    585000
Samborski Przemyslaw    576000
Ochocki Igor    557000
Sawicki Piotr    551000
Ladniak Pawel    534000
Worthington-Leese Leo    530000
Stojanov Martin    526000
Barczi Ivan    525000
Kala Maciej    506000
Wolkowicz Marcin    505000
Hricovíny Matúš    503000
Piwald Michael    503000
Majcher Krysztof    492000
Grujic Marko    470000
Majchrowski Damian    459000
Krawczak Ardkadius Reneusz    456000
Picek Juraj    455000
Prior Sergei Daniel    448000
Vágenfál Ľudovít    445000
Flešár Marián    428000
Zielinski Daniel    423000
Gherle Gabriel    393000
Gutowski Mateusz    390000
Burzynski Marek    388000
Gavril-Dorel Peter    387000
Stanielewicz Mateusz    382000
Chomtzis Christopher    372000
Gola Albert    359000
Stevic Zeljko    352000
Tuszynski Mateusz    350000
Vladár Richard    343000
Haug Richard    337000
Kiroblewski Jakub    324000
Topa Krystian    324000
Rymak Gabriel    320000
Lovelock Colin Eric    312000
Sliwinski Grzegorz    298000
Kudrík Juraj    276000
Piontke Jacek    276000
Szymanski Michal    276000
Zalewski Tomasz    273000
Valent Vladimír    261000
Miliczek Adam Miroslaw    255000
Kotlyk Wolodymyr    251000
Kozák Lukasz    251000
Herbasz Lucyna     249000
Czaporowski Aleksander    245000
Cieslak Tomasz    242000
Sodkiewicz Arkadiusz    221000
Zukowski Pawel    220000
Jaworski Lukasz    218000
Dudek Marek    214000
Tos Jaroslaw    212000
Powierza Mateusz    206000
Varga Michal    204000
Wyrzykowski Mateusz    203000
Waczorowski Jakub    200000
Eghbalzad Ali    197000
Smolka Lukasz    185000
Swidzinski Adrian    165000
Szczur Marcin    163000
Ross James Gaff    161000
Tracz Maciej    152000
Banani Mondher    149000
Zimny Marek    139000
Stebakov Marcin Lukasz    135000
Bótlo Tomáš    134000
Malinowska Kararzyna    130000
Miechowka Daniel    129000
Robinski Mateusz    129000
Hrenczarek Janusz    126000
Musial Sebastian    119000
Tkcaczyk Mateusz    118000
Bury Pawel     101000
Micuta Michal    85000
Cisinski Maciej    79000
Heliš Miroslav    77000
Juszkiewicz Zbigniew    77000
Teplanský Dušan    58000

Stacky postupujúcich 1B : 

Schuster Omar 1361000
Kovács-Borbély Krisztian 1148000
Stasiak Tomasz 1071000
Sandford George 834000
Morgiewicz Marcin 558000
Hamza Antal Tamás 528000
Riszforfer Ladislav 505000
Nagy Vivien 462000
O´Sulliven Ryan 418000
Žák Pavol 370000
Novák Daniel 350000
Salamonski Krzysztof 328000
Redl Harald 321000
Grochál Stanislav 299000
Ziolkowski Marcin Miroslav 288000
Chalupka Pavel 287000
Dékány Viktor 283000
Valach Stanislav 275000
Holub Jaroslav 250000
Fabok Vladimír 244000
Novotný Dalibor 244000
Orecki Kajetan 224000
Melichar Pavol 215000
Tonguc Suer Mustafa 207000
Leiner Dieter 200000
Pirník Andrej 152000
Zak Jaroslaw Andrzej 149000
Stran Ernst 114000
Lesniak Kamil Ján 104000

Stacky postupujúcich flight 1A:

Zsolt Szabó Sa - 861,000

Tamaškovič Vladimír - 825,000

Šeffer Erik - 791,000

Almási Attila - 756,000

Spilmanová Veronika - 599,000

Pekár Roman - 595,000

Ersin Santsag - 571,000

G45 - 554,000

Neubauer Jakub - 550,000

Hoxha Isuf - 543,000

Baluška Róbert - 534,000

Hollósi Adrián - 463,000

Gocál Jozef - 432,000

Bóna Jaroslav - 410,000

Tóth Lukáš - 406,000

Stojka Nikolas - 371,000

Fiba Roland - 366,000

Paczelt Erik - 236,000

Vychlopeň Peter - 330,000

Horečný Lukáš - 299,000

Píš Ondrej - 273,000

Matyási Lajos - 268,000

Lečo - 240,000

Zsolt Szabó Ds - 240,000

Gross Christian - 211,000

Hodosi Mikuláš - 202,000

Spitzer Klaus - 175,000

Tsoukas Christos - 148,000

Vladár Jozef 141,000

Falconi Allesio - 137,000

Horváth Andrej - 129,000

Stych Petra - 120,000

Panák Igor - 100,000

Stacky postupujúcich Day 1: 

Schwarz Štefan - 859,000

Mitka Miroslav - 579,000

Jusufi Amir - 573,000

Huber Linda - 505,000

Hurtoň Dušan - 502,000

Straka Tomáš - 490,000

Dzido Dario - 397,000

Dudok Branislav - 305,000

Lišková Martina - 219,000

Gábics Tamás - 163,000

Petrovic Richard - 103,000

Knaperek Miroslav - 95,000

Polish Poker Cup 200,000€ GTD

Dátum: 11.8. – 17.8.2020

Buy-in: 100€

Starting stack: 40,000 chips

Late reg. 12 levelov

Re-entry: unlimited

Postupový kľúč: Z každého flightu postúpi 10% hráčov do Day 2 = ITM

Všetky flighty (1A – 1F) sú otvorené pre všetkých pokrových hráčov

Day 2 (16.8.) v Banco Casino Bratislava – všetci  postupujúci (1A – 1F) sú na peniazoch - ITM, hrá sa do finálového stola alebo 18 levelov

Final Day (17.8.) v Banco Casino Bratislava – LIVESTREAM, minimálny AVG. stack bude 25 big blindov

10% fee, 5% staff  poplatok – stiahne sa z prizepoolu

SSOP 2020:

Banco Casino Masters 100,000€ GTD:

Fifty Grand 50,000€ GTD:

Polish Poker Cup 200,000€ GTD:

 

Hit & Win:

Hrajte s Banco Kartou a získajte bonus až 10%!

Denné súťaže sú späť!

Raňajky v kasíne:

Happy Hour:

Možnosti ubytovania

Pre hráčov je pripravených niekoľko výhodných variant ubytovania. Za šesť hodín hry na našich Cash Game stoloch môžete získať ubytovanie zadarmo ! V prípade záujmu kontaktujte per


Partnerské webstránky

Poker Club Monte Carlo Košice

Poker Club Monte Carlo Košice

Casino Respect Humenné

Casino Respect Humenné

Pokerportal

Pokerportal


Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním webu vyjadrujete súhlas. Súhlasím